Żłobki Elfiki

W trakcie pierwszych lat życia każdego dziecka najważniejsze jest skupienie się na indywidualnym podejściu, otoczeniu go ciepłem, bliskością i szacunkiem. Priorytetem dla nas jest uśmiech na buziach naszych podopiecznych. Dlatego w naszych żłobkach z wielką pasją i zaangażowaniem wspieramy rozwój psychomotoryczny dzieci do lat 3.

Nad naszymi Elfikami czuwa Centrum Terapii DobroTy, które wspiera rozwój dzieci i jest oparciem dla ich Rodziców. Dzięki temu dzieci posiadają możliwość korzystania z darmowych badań przesiewowych pod kątem integracji sensorycznej i terapii ręki. Nasi specjaliści ściśle współpracują z Rodzicami, prowadząc szereg różnych spotkań i konsultacji. 

Żłobki
Kadra

Stawiamy na wykwalifikowaną, kreatywną, młodą, pełną optymizmu i ciepła kadrę. Elfikowy zespół tworzą wychowawcy oraz specjaliści o szerokich zainteresowaniach oraz innowacyjnych metodach, co pomaga im w ubogacaniu swojej pracy z dziećmi.

Otoczenie, materiały edukacyjne oraz odpowiednia atmosfera muszą wspierać dziecko, dlatego nasz żłobek, to najlepszy start, jaki rodzic może dać swojemu dziecku.

Metoda Montessori

Stawiając na rozwój naszych podopiecznych, od niedawna wprowadziliśmy do swojej pracy innowacyjną metodę Montessori, która zakłada, że dziecko uczy się samo z siebie, tylko potrzebuje do tego odpowiedniego otoczenia. Głównym celem tego nurtu jest pomoc dziecku w osiągnięciu pełnego potencjału we wszystkich sferach życia. Wykorzystując potencjał i profesjonalizm naszej kadry, dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni, idąc do przedszkola, doświadczali radości z uczenia się oraz wzmacniali się w poczuciu własnej wartości.

Oferta

Oferta naszych żłobków jest najbogatsza spośród innych wrocławskich placówek. Codziennie stawiamy na rozwój naszych Elfików i dokładamy wszelkich starań, aby poszerzyć zainteresowania otaczającym ich światem. Rozumiemy również jak bardzo ważny, od najmłodszych lat, jest rozwój mowy, ruchowy, sensoryczny oraz jak ważną rolę odgrywa muzyka oraz sztuka w dziecięcym świecie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, postanowiliśmy wprowadzić do naszych placówek:

 • Logopedię
 • Zajęcia umuzykalniające
 • Dogoterapię
 • Fizjoterapię
 • Arteterapię
 • Język Angielski
 • Warsztaty teatralne
 • Cykliczne spotkania z muzobajką

CooKIDS

Dbając również o zdrowe brzuszki i prawidłowy rozwój niedojrzałego jeszcze przewodu pokarmowego naszych podopiecznych stworzyliśmy coś o czym od dawna marzyliśmy, jedyną na rynku własną kuchnię – CooKIDS, pełną odpowiednio zbilansowanego jedzenia, kuchnię naprawdę przyjazną zdrowemu rozwojowi maluchów.

Dzieci są przyszłością, więc trzeba o nie dbać i uczyć je tylko tego, co najlepsze. I tym właśnie kierowaliśmy się od samego początku powstania CooKIDS. Zależy nam, aby nasi podopieczni już od najmłodszych lat, rozwijali w sobie zdrowe nawyki żywieniowe.

Żłobki

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów dotyczących CooKIDS, zapraszamy na podstronę CooKIDS.

CooKIDS
Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojej pociechy?

Zależy Ci na profesjonalnej opiece nastawionej na samodzielności oraz odkrywaniu świata?

Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do kontaktu z jedną z filii naszych żłobków.

Dyrektor Żłobków

Osobą czuwająca nad jak najlepszym funkcjonowaniem naszych żłobków jest  Dyrektor Żłobków Pani Karolina Cichowska-Gałka

Ukończone kursy:

 • kurs animatora zabaw dziecięcych,
 • kurs pedagogiki Marii Montessori w edukacji dziecka na wczesnym etapie rozwoju, 
 • kurs bajkoterapii,
 • trening umiejętności społecznych TUS, 
 • kurs kreatywności jutra - jak twórczo motywować dzieci, 
 • kurs pedagogika przyrody.
Karolina Cichowska-Gałka

Karolina Cichowska-Gałka
Uniwersytet Wrocławski, Specjalność: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
Dyrektor Żłobków
Dlaczego żłobek?
Praca w żłobku to dla mnie możliwość wszechstronnego rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego. Dzięki atmosferze panującej w Elfikach czuję się jak w gronie bardzo dobrych przyjaciół, gdzie zawsze mogę liczyć na pomoc i wspólne działanie.
Motto życiowe:

"Idąc prosto przed siebie, nie można zajść daleko" - "Mały Książę" autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Żłobki
Dofinansowanie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na swoją pociechę, zapraszamy do zapoznania się z warunkami, jakie trzeba spełnić, aby się o nie starać:

 • Dofinansowanie może dostać ten, kto zaloguje się w systemie rekrutacji: samotna matka, małżeństwo, każdy, kto zamieszkuje miasto Wrocław – nie trzeba mieć meldunku.
 • Dofinansowanie daje miasto Wrocław/urząd, w kwocie 680 zł miesięcznie na dziecko.
 • Dofinansowanie mogą uzyskać tylko dzieci poddane obowiązkowym szczepieniom.
 • Trzeba rozliczać się we Wrocławiu.
 • Dziecko nie może przekroczyć 3 roku życia.


Więcej informacji uzyskacie Państwo w Wydziale Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia

50-032 Wrocław, ul. G. Zapolskiej 4

link:
https://bip.um.wroc.pl/artykul/229/3200/wydzial-zdrowia-i-spraw-spolecznych

Nasze żłobki

Nasze kameralne placówki zlokalizowane są w 2 różnych miejscach we Wrocławiu:

Posiadamy także placówkę kompleksową:

Zapraszamy do kontaktu:

Kontakt