Prywatny żłobek Wrocław

Prywatny żłobek Wrocław

Szukasz dla córki bądź syna żłobka, który zapewni naprawdę dobrą opiekę? Zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko trafiło w najlepsze ręce? Prowadzony przez nas żłobek prywatny we Wrocławiu Elfiki to miejsce, w którym Twoja pociecha będzie naprawdę bezpieczna. Od samego początku naszej działalności dbamy o to, aby każde dziecko, które zostaje powierzone pod opiekę właśnie nam czuło się u nas prawie jak w domu. Otaczamy dzieci troską pod każdym względem, dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. Naszej pracy przyświecają wypowiedziane przez Janusza Korczaka słowa „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Prywatny żłobek Wrocław – troska o wszechstronny rozwój każdego dziecka

Żłobek prywatny we Wrocławiu Elfiki to miejsce powołane do życia w trosce o najmłodszych. Decydując się na powierzenie swojej pociechy właśnie nam, każdy rodzic może być pewnym, że zatroszczymy się o wszechstronny rozwój malucha. Stymulujemy dzieci, aby rozwijały się jeszcze lepiej, robiąc to w atmosferze pełnej akceptacji, szacunku i zaufania. Nasz personel zawsze podąża za dzieckiem i jego potrzebami, jednocześnie słuchając rodziców i zwracając uwagę na ich oczekiwania. Powierzając dziecko właśnie nam, podejmuje się jedną z lepszych decyzji w życiu malucha.

Żłobek prywatny Wrocław - jaki program oferuje?

Żłobek prywatny we Wrocławiu Elfiki to miejsce, które zwraca uwagę również wyjątkowym podejściem do proponowanych dzieciom zajęć. Oferujemy szeroki wachlarz zajęć zajęciowych, co mocno wyróżnia nas spośród innych wrocławskich żłobków. Program wychowawczy, na którym bazujemy podczas pracy z naszymi podopiecznymi, oparty jest na elementach pedagogiki Marii Montessori. Jest to metoda, która korzystnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka. Dzieci uczęszczające do naszego żłobka poznają świat, ucząc się samodzielności. Pozwalamy im na popełnianie błędów, co jest dla nich doskonałą lekcją. Jednocześnie pielęgnujemy zaobserwowane zainteresowania i nie zapominamy o kształtowaniu nowych.

Najlepszy personel dbający o dzieci z empatią

Nasz żłobek to miejsce, w którym opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowany personel. Zatrudniamy jedynie doświadczone osoby spełniające wszystkie wymagania dotyczące pracy z dziećmi. Wszystkie panie pracujące w żłobku Elfiki wyróżniają się profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Co jednak ważne, nie zapominają przy tym o empatii. Są niezwykle ciepłe i przyjaźnie nastawione do wszystkich maluszków. Tym samym każdy rodzic może być pewny, że dziecko będzie miało zaspokojone wszystkie potrzeby rodzące się na tak wczesnym etapie życia.

Prywatny żłobek Wrocław – naprawdę bogata oferta

Nasz żłobek zachwyca naprawdę bogatą ofertą. Oferujemy szeroki wybór zajęć dodatkowych, wśród których znajdzie się coś odpowiedniego dla każdego dziecka. Oferujemy rodzicom możliwość wyboru jednego z czterech pakietów godzinowych, co sprawia, że dla każdego dziecka można znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Niewątpliwym atutem prowadzonego przez nas żłobka jest własna kuchnia CooKIDS. Dzieciom, które trafiają pod naszą opiekę serwujemy zdrowe, smaczne posiłki. Wszystkie przygotowywane są z dobrej jakości produktów pochodzących od lokalnych dostawców. Rodzice mogą być więc pewni, że ich dzieci dostają to, co najlepsze. Dbamy o to, aby w podawanych pociechom posiłków nie było alergenów, co korzystnie wpływa na samopoczucie dzieci.

Żłobek, który troszczy się o naturę

Prywatny żłobek Wrocław - to miejsce, w którym troszczy się nie tylko o dobro dzieci, ale również planety. Od samego początku prowadzonej przez nas działalności wpajamy dzieciom konieczność troski o Ziemię, która jest wspólnym domem nas wszystkich. Stawiając na nasz żłobek, rodzice mogą być pewni, że ich pociechy wezmą udział w cyklu zajęć, pogawędek oraz informacji z zakresu ekologii. Program „Ekologia dla naszego wspólnego domu” to kolejna rzecz, która wyróżnia nas na rynku. Jesteśmy placówką, która wspiera agendę ONZ 2030. Jeśli szukasz wyjątkowego żłobka na mapie Wrocławia, zapraszamy do prowadzonej przez nas placówki!