Kierownik Placówki

Osobą czuwającą nam jak najlepszym funkcjonowaniem tego żłobka jest Kierownik Placówki Pani Ewelina Kowalik, której wizerunek przybliżamy Państwu poniżej.

Ukończone kursy:

 • kurs opieki nad dziećmi do lat 3,
 • Arteterapia,
 • FRIStoria- zarządzanie zespołem, komunikacja oraz storytelling biznesowy,
 • Pedagogika Marii Montessori w edukacji dziecka na wczesnym etapie rozwoju.
Ewelina Kowalik

Ewelina Kowalik
Ukończona szkoła: Liceum ogólnokształcące
Kierownik Żłobka
Dlaczego żłobek?

Wpływ na rozwój najmłodszych dzieci to wielka odpowiedzialność, ale i niesamowita radość, ponadto moja praca daje mi możliwość realizacji siebie, działania bez presji oraz współtworzenia miejsca, w którym i „Mali" i „Duzi" czują się po prostu dobrze!
Motto życiowe:
Mam 2: „szklanka jest zawsze do połowy pełna" lub „każdego dnia lepszą wersją siebie".

Żłobek Elfiki - Legnicka

ul. Legnicka 46
53-674 Wrocław

tel. 536 800 580
Godziny otwarcia: 6:30-17:30
Co to jest CooKIDS?

Przedstawiamy Państwu nasz innowacyjny pomysł, na dostarczanie dzieciom największych wartości odżywczych, w zbilansowanej diecie, która jest niezbędna dla ich prawidłowego rozwoju i wzrostu.

CooKIDS wykorzystuje tylko i wyłącznie produkty od lokalnych producentów. To nowoczesne rozwiązanie wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć w naszej placówce magiczne miejsce, gdzie sprawdzony zespół kucharzy, codziennie wyczarowuje niesamowite potrawy ze szczególną dbałością o najwyższą jakość produktów. W tym wszystkim pomaga nowocześnie urządzona kuchnia, wyposażona w najnowszy elektryczny konwekcyjno-parowy piec.

Oferta żłobka
 • Logopedię
 • Zajęcia umuzykalniające
 • Dogoterapię
 • Fizjoterapię
 • Arteterapię
 • Język Angielski
 • Warsztaty teatralne
 • Cykliczne spotkania z muzobajką
 • Własna kuchnia - CooKIDS
Opłaty
 • czesne dofinansowane: 710 zł
 • zajęcia dodatkowe: 250 zł
 • miejsca prywatne: pakiet 5 h - 850 zł, pakiet 7 h - 1200 zł, pełny pakiet godzin (max 10 h) - 1600 zł
Dofinansowanie przez Gminę Wrocław

ul. Legnicka 46 Wrocław 
godziny pracy żłobka 6:30-17:30
Dofinansowanie przez Gminę Wrocław 2022/2023
Informujemy, że Żłobki ELFIKI realizują zadanie publiczne dotyczące opieki nad dziećmi do 3 lat i korzystają ze współfinansowania przez Gminę Wrocław.
Wysokość kwoty dotacji przekazywanej przez Gminę Wrocław z tytułu opieki nad jednym dzieckiem w jednym okresie rozliczeniowym w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 680,00 zł.

DOKUMENTY DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO ŻŁOBKA WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ WROCŁAW W TYM ZASADY REKRUTACJI ORAZ REGULAMIN MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE:
https://rekrutacja-zlobki.um.wroc.pl/wroclaw/zlobek/dokumenty

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Urzędu Miejskiego Wrocławia (WZD UMW)

ul. G. Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław tel. +48 71 777 77 60

Pliki do pobrania

Nasz Facebook

Jeżeli podoba się Państwu nasza placówka i jesteście zadowoleni z opieki nad pociechami, to zachęcamy do polubienia i udostępniania naszego profilu na facebooku. Znajdują się tam zdjęcia nie tylko z zajęć, w jakich uczestniczą dzieci, ale również zamieszczane są zdjęcia z różnych atrakcji tematycznych. Ponadto będziecie na bieżąco z planowanymi eventami oraz wydarzeniami.

Polub nas
Opinie o nas

Opinie są potwierdzone profilami użytkowników – pochodzą z profilu naszej firmy w Google Moja Firma.

Żłobek Elfiki przy ulicy Legnickiej to najlepsza placówka tego typu we Wrocławiu. Ma trójkę dzieci i każde z nich chodziło do żłobka ale dopiero mojej najmłodszej pocieszce, która ma obecnie roczek, udało się trafić w tak dobre miejsce. Wspaniała atmosfera, duży wybór zajęć dodatkowych - szczególnie polecam arteterapię oraz angielski.

Karolina Chmielewska

Wybór tego żłobka to był strzał w dziesiątkę. Super opieka, ciekawe zajęcia, dobry kontakt z dyrekcją. Kolejne dziecko już w drodze, wiadomo że znów oddamy je do Elfików.

Danka Wydra

Bardzo kameralny żłobek. Każdy maluch czuje się tam jak ryba wodzie. Ciocie są bardzo sumienne i mają dobrą rękę do dzieci. Zajęcia jakie oferują dzieciaczkom są na wysokim poziomie. Bardzo fajna jest też Pani Ewelina, która zarządza tym żłobkiem. Po prostu odpowiednie osoby w odpowiednim miejscu. Uczciwie polecam.

Karolina Chmielewska

Najbliższą rodzinę mamy na drugim końcu Polski, zbliżał się czas powrotu do pracy więc decyzja o oddaniu synka pod czyjąś opiekę była nieunikniona. Pandemia totalnie wykluczyła myślenie o miejscach publicznych więc zatrudniliśmy nianie. Niestety nie mieliśmy szczęścia, nie pamiętam już ile odbyliśmy rozmów z kolejnymi kandydatkami ale zmierzanie się z tak skrajnie nieodpowiedzialnymi zachowaniami niań ( a raczej osobami aspirującymi na to stanowisko) całkowicie nas przerosło. Głównym powodem dla którego wybraliśmy ten żłobek była jego lokalizacja. Już zakończyliśmy przygodę w Elfikach, jednak jedyne czego żałujemy to tego, że nie zdecydowaliśmy się posłać tam synka od razu. Tydzień po tygodniu widzieliśmy jak pięknie się rozwija, jak ważne dla dziecka jest przebywanie z innymi dziećmi. Placówka super zorganizowana, jasne zasady a Ciocie oddają tu swoje serce każdego dnia! Dziękujemy bardzo za ten wspólnie spędzony czas i za cudowną opiekę! Zawsze i wszędzie będziemy Was polecać! Franiu wraz z rodzicami.

Kamila Surma
Wypełnij formularz - odpowiemy niebawem!

Jak możemy pomóc?