Dyrektor Żłobka

Osobą czuwającą nad jak najlepszym funkcjonowaniem naszego żłobka Elfików jest Dyrektor Żłobka Pani Karolina Cichowska-Gałka, której wizerunek przybliżamy Państwu poniżej.

Ukończone kursy:

 • kurs animatora zabaw dziecięcych,
 • kurs pedagogiki Marii Montessori w edukacji dziecka na wczesnym etapie rozwoju,
 • kurs bajkoterapii,
 • trening umiejętności społecznych TUS,
 • kurs kreatywność jutra - jak twórczo motywować dzieci,
 • kurs pedagogika przygody.
Karolina Cichowska-Gałka

Karolina Cichowska-Gałka
Uniwersytet Wrocławski, Specjalność: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
Dyrektor Żłobka
Dlaczego żłobek?

Praca w żłobku to dla mnie możliwość wszechstronnego rozwoju, zarówno osobistego, jak i zawodowego. Dzięki atmosferze panującej w Elfikach czuję się jak w gronie bardzo dobrych przyjaciół, gdzie zawsze mogę liczyć na pomoc i wspólne działanie.
Motto życiowe:
"Idąc prosto przed siebie, nie można zajść daleko" - "Mały Książę" autorstwa Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.

Żłobek Elfiki - Grabiszyńska

ul. Grabiszyńska 165
53-437 Wrocław

tel. 575 878 606
Godziny otwarcia: 6:30-17:30
Co to jest CooKIDS?

Przedstawiamy Państwu nasz innowacyjny pomysł, na dostarczanie dzieciom największych wartości odżywczych, w zbilansowanej diecie, która jest niezbędna dla ich prawidłowego rozwoju i wzrostu.

CooKIDS wykorzystuje tylko i wyłącznie produkty od lokalnych producentów. To nowoczesne rozwiązanie wprowadzania zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć w naszej placówce magiczne miejsce, gdzie sprawdzony zespół kucharzy, codziennie wyczarowuje niesamowite potrawy ze szczególną dbałością o najwyższą jakość produktów. W tym wszystkim pomaga nowocześnie urządzona kuchnia, wyposażona w najnowszy elektryczny konwekcyjno-parowy piec.

Oferta żłobka
 • Logopedię
 • Zajęcia umuzykalniające
 • Dogoterapię
 • Fizjoterapię
 • Arteterapię
 • Język Angielski
 • Warsztaty teatralne
 • Cykliczne spotkania z muzobajką
 • Własna kuchnia - CooKIDS
Opłaty
 • czesne dofinansowane: 710 zł
 • zajęcia dodatkowe: 250 zł
 • miejsca prywatne: pakiet 5 h - 850 zł, pakiet 7 h - 1200 zł, pełny pakiet godzin (max 10 h) - 1600 zł
Dofinansowanie przez Gminę Wrocław

ul. Grabiszyńska 165 Wrocław
godziny pracy żłobka 6:30-17:30
Dofinansowanie przez Gminę Wrocław 2022/2023
Informujemy, że Żłobki ELFIKI realizują zadanie publiczne dotyczące opieki nad dziećmi do 3 lat i korzystają ze współfinansowania przez Gminę Wrocław.
Wysokość kwoty dotacji przekazywanej przez Gminę Wrocław z tytułu opieki nad jednym dzieckiem w jednym okresie rozliczeniowym w roku szkolnym 2022/2023 wynosi 680,00 zł.

DOKUMENTY DOTYCZĄCE REKRUTACJI DO ŻŁOBKA WSPÓŁFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ WROCŁAW W TYM ZASADY REKRUTACJI ORAZ REGULAMIN MOŻNA ZNALEŹĆ NA STRONIE:
https://rekrutacja-zlobki.um.wroc.pl/wroclaw/zlobek/dokumenty

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
Urzędu Miejskiego Wrocławia (WZD UMW)

ul. G. Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław tel. +48 71 777 77 60

Pliki do pobrania

Nasz Facebook

Jeżeli podoba się Państwu nasza placówka i jesteście zadowoleni z opieki nad pociechami, to zachęcamy do polubienia i udostępniania naszego profilu na facebooku. Znajdują się tam zdjęcia nie tylko z zajęć, w jakich uczestniczą dzieci, ale również zamieszczane są zdjęcia z różnych atrakcji tematycznych. Ponadto będziecie na bieżąco z planowanymi eventami oraz wydarzeniami.

Polub nas
Opinie o nas

Opinie są potwierdzone profilami użytkowników – pochodzą z profilu naszej firmy w Google Moja Firma.

Nasze dziecko kochało to miejsce, do dzisiaj kiedy przechodzimy obok budynku macha do dzieci i cioć ;) Żłobek kładzie duży nacisk na spędzanie czasu na dworze i placu zabaw. Sadzą kwiatki i pomidory. Świetne jedzenie na tle innych sie zdecydowanie wyróżnia. Wybór diet ogromny. Zajęcia dodatkowe WOW sama miałam ochotę brać w nich udział. polecamy ;)

Aleksandra Gawrońska

Długo szukaliśmy żłobka, który będzie kompleksowy. Elfiki przy Grabiszyńskiej spełniały większość naszych wymagań - jest parking, plac zabaw, angielski, teatr, muzyka, psycholog, logopeda, pies, zajęcia artystyczne. Mają zamykaną wózkownie więc spokojnie można skorzystać z MPK (przystanek przy samym żłobku) i nie pchać się do miasta samochodem. Ciocie w żłobku są fajne, energiczne, empatyczne. Mają monitoring. Czujemy, że nasz syn lubi to miejsce i sami też czujemy się tutaj dobrze jako rodzice.

Cezary Janiak

Z wielkim żalem musieliśmy pożegnać Elfiki po 2 latach. To miejsce to jedna wielka rodzina. Atmosfera jaka tam panuje i ciocie to siła tego miejsca. Ciocie są opiekuńcze, miłe, ale też stanowcze i wiedzą co jest dobre dla dzieci. Córka nauczyła się bardzo dużo podczas przygody w żłobku. Co najważniejsze zaczęła jeść a z tym mieliśmy wielki problem w domu. Elfiki otworzyły swoją kuchnię! Czytając menu sama miałam ochotę jeść te dania ;) Z czystym sercem polecam i pozdrawiam ciocię Kasię i Anię!

Kornelia Koziel

Właśnie zakończyliśmy ponad 2 letnią przygodę z Elfikami. To miejsce jest po brzegi wypełnione miłością i dobrą energią. Opiekunki, które tam pracują są świetne, córka je uwielbiała. Mają wielki plac zabaw, ciekawe zajęcia dodatkowe i duuużo energii. Polecam każdemu.

Władysław Romanowski
Wypełnij formularz - odpowiemy niebawem!

Jak możemy pomóc?