Ptaszek
Chmurki

Żłobki Wrocław

U nas każdy dzień jest okazją do świętowania i zapowiedzią cudownej zabawy. Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły naszej oferty zapraszamy!

Oferta
Dlaczego my?

Co nas wyróżnia

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudną decyzją dla Rodziców jest zapisanie swojego malucha do żłobka. Jak ważne jest dla Nich odpowiednia opieka, bezpieczeństwo i zaufany personel. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, stworzyliśmy miejsce pełne ciepła, troski i zrozumienia. U nas każde dziecko już od pierwszego dnia poczuje się bezpieczne i wyjątkowe.

Pszczółka
Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Bardzo ważny jest dla nas rozwój każdego Elfika, dlatego stawiamy na unikalne na rynku oraz inspirujące zajęcia dodatkowe.
Własna kuchnia

Własna kuchnia

CooKIDS - posiadamy autorską kuchnię, dzięki której od najmłodszych lat kształtujemy u naszych Elfików zdrowe nawyki żywieniowe.
Elementy Montesorii

Elementy Montesorii

Wg tej metody dziecko uczy się samo z siebie. Potrzebuje do tego tylko odpowiednio przygotowanego otoczenia. I my je zapewniamy.
Opieka godzinowa

Opieka godzinowa

Dopasowujemy wychowanie dziecka do możliwości i konieczności życia zawodowego rodziców. Oferujemy pakiety
5, 7 i 10 godzinne.
Elfiki - żłobki

Chcecie Państwo, aby Wasze dziecko było częścią naszego Elfikowego świata?

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."
- Janusz Korczak

Zależy nam na tym, aby nasz Żłobek we Wrocławiu był wspólnotą dzieci, personelu placówki oraz rodziców, w której dajemy możliwość rozwoju indywidualnych potrzeb, rozpoznawania i realizowania zainteresowań. Kierując się tymi zasadami, w naszej placówce codziennie stwarzamy atmosferę wzajemnego szacunku, akceptacji i wsparcia dla dzieci, rodziców oraz kadry. Każdego dnia podążamy za dzieckiem i wsłuchujemy się w jego potrzeby oraz w oczekiwania rodziców.

Bo, to u nas dzieci stawiają swoje pierwsze malutkie kroki i przygotowują się do kolejnego — przedszkolnego etapu. Sprawdź żłobek na godziny Wrocław.

Zapraszamy do kontaktu
Słońce

Dlaczego Elfiki?

Nasz żłobek jako jedyny we Wrocławiu oferuje największy wachlarz zajęć dodatkowych. Ponadto nasz program wychowawczy wyróżnia pedagogika z elementami Montessori – metoda, która pomaga we wszechstronnym rozwoju dziecka, gdzie duży nacisk kładzie się na środowisko oraz nauczycieli. Cele programu Montessori stanowią zasady naszej placówki: koncentracja na potrzebach dziecka, rozwój jego zainteresowań, nauka samodzielności, pozwalanie na popełnianie błędów.
Rekrutacja do żłobka.

Pszczółka
Rakieta
Pakiety godzinowe

Pakiety godzinowe

Rodzic ma możliwość
wybrania jednego
z 3 pakietów.
Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe

Nasze żłobki
kładą bardzo duży nacisk na wszechstronny rozwój swoich podopiecznych.
 
Własna kuchnia - CooKIDS

Własna kuchnia

CooKIDS to nasz duży sukces na wrocławskim rynku żłobków i przedszkoli. Produkty, których używamy, pochodzą od lokalnych dostawców.
Dlaczego Elfiki?

"Elfiki" zaczarują świat Twojego dziecka...

Ciuchcia
Indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Wszystkie dzieci traktujemy równo, a zarazem każde traktujemy indywidualnie.
Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Nasze działania nie są pustym hasłem marketingowym. Codziennie dbamy o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój naszych pociech.
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Oddając w nasze ręce dziecko Rodzice mają pewność, że ich pociecha jest bezpieczna. Nasz system monitoring oraz odpowiedzialna kadra są na to najlepszym dowodem.
Trawa
ILOŚĆ PLACÓWEK
ILOŚĆ
PLACÓWEK
POZYTYWNE OPINIE
+
POZYTYWNE
OPINIE
ZADOWOLONYCH RODZICÓW
+
ZADOWOLONYCH
RODZICÓW
ZAJĘĆ DODATKOWYCH
+
ZAJĘĆ
DODATKOWYCH

Eko-Elfik

Naszym celem jest już od najmłodszych lat wpajać w naszych maluchach zasady prawidłowego podejścia do dbania o dobro wspólne, czyli nasz dom – ZIEMIĘ, bo przecież to nasze dzieci będą kontynuowały życie i to ich pokolenie również będzie miało ogromny wpływ na zmiany w środowisku.
Dlatego w naszych żłobkach prowadzimy cykl zajęć, pogawędek i informacji: Ekologia dla naszego wspólnego domu.
W naszych żłobkach celem jest również zrównoważony rozwój.
Wspieramy agendę ONZ 2030, która jest planem działań dla dobra naszej planety i populacji.

Pszczółka
Loga