Przedszkola Elfiki

Publiczne Przedszkole Elfiki posiada aktualnie we Wrocławiu dwie palcówki:

  • Elfiki przy ul. Buforowej
    - Przedszkole powstało w 2018 roku w specjalnie do tego celu przygotowanym obiekcie, w miejscu otoczonym drzewami i krzewami, daleko od ulicy i miejskiego zgiełku. Jesteśmy Przedszkolem bliskim rodzinie, rozwijamy się artystycznie, doskonalimy znajomość języka angielskiego.
  • Elfiki 2 przy ul. Robotniczej
    - Placówka rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2021 roku. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałą częścią miasta. Realizujemy autorski program edukacji ekologicznej “Bliżej natury”.


Nad naszymi Elfikami czuwa Centrum Terapii DobroTy, które wspiera rozwój dzieci i jest oparciem dla ich Rodziców. Dzięki temu dzieci posiadają możliwość korzystania z darmowych badań przesiewowych pod kątem integracji sensorycznej i terapii ręki. Nasi specjaliści ściśle współpracują z Rodzicami, prowadząc szereg różnych spotkań i konsultacji. 

Przedszkola

Nasze placówki otwarte są od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-17.30.

Szukasz bezpiecznego miejsca dla swojej pociechy?

Elfiki to kolorowa kraina radości, ciepła, zabaw i muzyki wyzwalająca dobre emocje.

Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do kontaktu z jedną z filii naszych Przedszkoli.

Kadra

Nasza kadra dba o nieustanny rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Pracujemy w oparciu o nowoczesne pakiety edukacyjne, realizujemy autorskie projekty z zakresu ekologii i edukacji językowej dzieci. W pracy z dziećmi korzystamy z elementów metody Montessori.

Zdajemy sobie sprawę z tego, ile radości każdemu dziecku sprawia ruch i zabawy na świeżym powietrzu. Nasze wrocławskie Przedszkola posiadają przestronne i ciekawie urządzone place zabaw, dostosowane do potrzeb i zainteresowań przedszkolaków. 


Aktywna placówka

Jako placówka aktywnie działająca, systematycznie uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, konkursach, wycieczkach edukacyjno-przyrodniczych. Coroczną tradycją jest organizowanie, wraz z rodzicami warsztatów oraz kiermaszów świątecznych. Nawiązaliśmy również współpracę z Dziennym Domem Seniora, promując wielopokoleniowe spotkania dla dzieci, rodziców i seniorów.


CooKIDS

Dbając o zdrowe brzuszki naszych Przedszkolaków, stworzyliśmy coś, o czym od dawna marzyliśmy, jedyną na rynku wrocławskim własną kuchnię – CooKIDS. 

Dzieci są przyszłością, więc trzeba o nie dbać i uczyć je tylko tego, co najlepsze. I tym właśnie kierowaliśmy się od samego początku powstania CooKIDS. Zależy nam, aby Elfiki od najmłodszych lat uczyły się zdrowych nawyków żywieniowych.

Przedszkola

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółów dotyczących CooKIDS, zapraszamy na podstronę CooKIDS.

CooKIDS