Opinie

Michal Jawulski

Bardzo polecam żłobek Elfiki. Każdego dnia na dzieci czeka tam masa przygód i panie, które z troską podchodzą do każdego dziecka. Indywidualne podejście do każdego dziecka sprawia, że bez obaw można zostawić tam swoje dzieci. Młoda kadra jest pełna energii i pomysłów na zabawy z dziećmi. Zdecydowanie polecam!

 

Tosininka

Świetne miejsce. Moja mała kocha żłobek i wszystkie ciocie. Fajne zajęcia, pełna współpraca i świetny kontakt z ciociami i kierowniczką. Zawsze pełna informacja co dziecko robiło danego dnia, dlatego nie rozumiem negatywnych opinii. I ciocie i kierowniczka interesują się dzieciaczkami, maluszki są przytulane ( moja niejednokrotnie "pachniała ciocią" po powrocie ze żłobka, co znaczy, że była tulona). Zawsze zachwycona wraca do domu i płacze, że w weekendy nie idzie do dzieci. Polecam.

 

Stanisław Piwowarczyk

Z cala odpowiedzialnością mogę polecić żłobek Elfiki na Legnickiej. Cudowne miejsce. Placówka bardzo dobrze zorganizowana. Opiekunki pełne empatii, które całym sercem oddają się pracy by wszystkie maluszki były szczęśliwe i bezpieczne . Pani Kierownik zawsze uśmiechnięta życzliwa.

 

Agnieszka Sosnowska

Świetne i pozytywne miejsce. Dziecko zawsze chętnie chodziło  do żłobka i uśmiechnięte wracało do domu. Ciocie zawsze uśmiechnięte i zaangażowane. Dla rodziców zawsze informacja o aktywności dziecka.  Szczególne podziękowania dla cioci Madzi, za troskę i zaangażowanie. Polecam to miejsce.

 

Edyta Kuś

Świetne miejsce. Dziecko zawsze wychodzi zadowolone.

 

Soldier2006 

Hmm bardzo fajne i przyjazne miejsce dla naszych maluchów


Honorata P

Dobra opieka nad dzieckiem

 

Malgorzata Dobosz

Z całego serca polecam żłobek Elfiki. Córeczka chodziła do niego z wielką radością i często nawet w weekend pytała, czy może już iść do żłobka :) Największym atutem tego miejsca są wspaniałe, zaangażowane i uśmiechnięte Ciocie, które córeczka uwielbiała. Oprócz opieki na wysokim poziomie, każdego dnia dzieci miały zapewnione atrakcyjne zajęcia dodatkowe (dogoterapia, fizjoterapia, język angielski, prace plastyczne i wiele innych). Dziękujemy za wspólnie spędzone dwa lata i rozpoczynamy kolejną przygodę - tym razem z elfikowym przedszkolem :)

 

Emil Kostecki

Z całego serduszka polecam żłobek Elfiki na ul Legnickiej. Obie nasze córki stawiały tam swoje pierwsze kroki , a ciocie które opiekowały się nimi umożliwiały im wspaniały start w dalszy rozwój. Panuje tam ciepła, rodzinna atmosfera, Ciocie, które posiadają ogromne doświadczenie i serce podążają za rozwojem dziecka. Każdy dzień przepełniony jest zdobywaniem nowych umiejętności. Żłobek Elfiki oferuje mnóstwo zajęć dodatkowych, na pierwszym miejscu jest arteterapia, na której maluszki mogą szaleć do woli! Super! Brawo! Dziękuję że moje księżniczki, które były tak cudownie otoczone miłością cioć i zawsze wracały do domu z uśmiechem:-).

 

Barbara Niedzielska

Serdecznie polecam tą placówkę. Dlaczego? Bo moja córka uwielbia tam przebywać. Dodatkowo super się rozwija i ma najlepszą opiekę jaką mogłam sobie wymarzyć. A radosne i przemiłe ciocie nawet mi dodają rano energii na cały dzień ;)

 

Patrycja Kobus

To dzięki Elfikom wróciłam do pracy. Bardzo bałam się, że Kacperek źle będzie znosił nasze rozstanie ale to widać ja bardziej to przeżyłam niż on. Syn po tygodni adaptacyjnym czuł się tam jak ryba w wodzie. Do tego stopnia, że jak przychodziłam po niego to musiałam czekać aby skończy się bawić. Panie opiekunki to cudowne kobiety stworzone do swojej pracy. Bardzo dziękuję!!!

 

Sonia Włodarczyk

Bardzo dobry, przytulny żłobek. W powietrzu czuć radość i nieustającą zabawę. Bogata oferta zajęć dodatkowych, których fanką jest moja córeczka. Nie mogłabym nie wspomnieć o autorskiej kuchni dla maluchów, która spowodowała, że z niejednego niejadka zrobił się mały głodomorek.

 

Alina Kos

Bardzo kameralny żłobek. Każdy maluch czuje się tam jak ryba wodzie. Ciocie są bardzo sumienne i mają dobrą rękę do dzieci. Zajęcia jakie oferują dzieciaczkom są na wysokim poziomie. Bardzo fajna jest też Pani Ewelina, która zarządza tym żłobkiem. Po prostu odpowiednie osoby w odpowiednim miejscu. Uczciwie polecam.

 

Mateusz Szczepanik

Żłobek Elfiki na ulicy Legnickiej to moim zdaniem najmilsze miejsce na start dla każdego malucha. Placówka jest kolorowa, zadbana a przy tym panuje tam praktycznie rodzinna atmosfera, co nie ukrywam było dla nas bardzo ważne. Z czystym sumieniem polecam innym rodzicom.

 

Damian Łoś

Elfiki przy Legnickiej to miejsce naprawdę warte polecenia. Małe grupki dzieci, wszędzie kolorowo, przytulnie, wprost rodzinnie. Przemiła Pani Marlenka wita nas codziennie przy drzwiach i powoduje, że moja księżniczka wchodzi tam bez dąsania się. A jak po nią przyjeżdżam to mówi żebym przyjechał później bo jeszcze się bawi:))))

 

Karol Puchała

Polecam Elfiki przy Legnickiej z kilku powodów. Najważniejsze z nich to: niezastąpiona ciocia Marlena, mnóstwo atrakcji dla dzieciaczków, małe grupy, dzięki którym jestem spokojny, że mój Szymek nie zginie w tłumie. Bardzo duży plus za bezpieczeństwo - do budynku nie może wejść nikt, kto nie ma specjalnej karty dostępu.

 

Maja Nowak

Naprawdę dobry żłobek. Najważniejsze zalety to małe grupy maluszków, przemiłe opiekunki, ciekawe zajęcia dodatkowe. Wielki plus za zdrową i ekologiczną kuchnię. Polecam tą placówkę wszystkim mamom, które chcę wrócić do pracy bez wyrzutów sumienia.

 

Jadzia Drąg

Żłobek wart polecenia. Bardzo różnorodne zajęcia dodatkowe. Moja córka wprost przepada za ciocią Marleną oraz zajęciami umuzykalniającymi z ciocią Madzią. Dla mnie najważniejsze plusy to super lokalizacja oraz bardzo indywidualne podejście do maluszków. Takiego miejsca dla córeczki szukałam i znalazłam, pięknie dziękuję.

 

Harold Daniel

Moim zdaniem Elfiki prze Legnickiej to placówka na bardzo wysokim poziomie. Serdeczne opiekunki-ciocie, dużo zajęć, których na rynku wrocławskim jest bardzo mało tj. arteterapia, Montessori, warsztaty teatralne, dogoterapia itp. Ogromna zaleta to karty dostępu, nikt nieupoważniony nie kręci się po żłobku, co jest dużym buforem bezpieczeństwa.

 

Olga Pawlak

Bardzo dobry żłobek. Plusy to małe grupy maluszków, przemiłe opiekunki, ciekawe zajęcia dodatkowe. Wady: cena ale nie ukrywam, że jest ona adekwatna do jakości. Z całą pewnością koszt jest duży ale niestety usługi dobre kosztują.