Publiczne przedszkole Wrocław

Jesteś szczęśliwym rodzicem, który chce dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze? Zależy Ci na tym, aby skutecznie dbać o rozwój pociechy? Jednocześnie nie chcesz zapominać o własnym życiu zawodowym? Szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie w pełni bezpieczne? Prowadzone przez nas publiczne przedszkole we Wrocławiu Elfiki to naprawdę bardzo dobry wybór. Od samego początku naszej działalności dbamy o to, aby dzieci miały zapewnioną w naszych placówkach opiekę na najwyższym poziomie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności. Wiemy, że to od jakości naszej pracy zależy zarówno bezpieczeństwo dzieci, jak i ich dalszy rozwój.

Przedszkole Wrocław Krzyki – odpowiednio przygotowana do pracy kadra

Siłą naszego przedszkola jest odpowiednio przygotowana do swojej pracy kadra. Stawiamy na wykształconych i doświadczonych pedagogów, dla których praca z dziećmi jest prawdziwą pasją. Dbamy o to, aby wszystkie zajęcia prowadzone były w naszych placówkach w oparciu o pakiety edukacyjne zatwierdzone przez MEiN. Stawiamy jednocześnie na ciekawe rozwiązania metodyczne, które sprawiają, że zajęcia w naszych placówkach są niezwykle atrakcyjne dla dzieci. Dbamy o to, aby uczyć dzieci empatii, kształtować w nich odpowiedzialność. Wpajamy szacunek nie tylko do ludzi, ale również zwierząt i całego otaczającego środowiska. Wybierając publiczne przedszkole we Wrocławiu Elfiki, można być pewnym, że zapewnia się dziecku to, co najlepsze.

Publiczne przedszkole Wrocław – szeroka oferta zajęć dodatkowych

Wiemy, że wielu rodzicom zależy na tym, aby ich dzieci mogły uczęszczać na zajęcia dodatkowe. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, aby w naszych placówkach oferta zajęć dodatkowych była naprawdę rozbudowana. Proponujemy między innymi język angielski, dajemy dzieciom możliwość uczestnictwa w zajęciach z rytmiki oraz jogi z elementami uważności. Proponujemy również karate, sensoplastykę, robotykę, judo i szachy. To oczywiście jedynie niewielki wycinek tego, na co można liczyć, zapisując dziecko do jednego z naszych przedszkoli. Nie zapominamy również o zajęciach terapeutycznych, uczestnictwo w których jest w przypadku niektórych dzieci niezbędne. W ofercie posiadamy między innymi:

 • terapię ręki;
 • integrację sensoryczną;
 • gimnastykę korekcyjną.
 • Dzieci uczęszczające do naszej placówki mogą korzystać ze wsparcia logopedy. Na stałe współpracujemy z poradnią psychologiczno – pedagogiczną, co sprawia, że Elfiki - prowadzone przez nas przedszkole we Wrocławiu Krzykach jest placówką naprawdę zasługującą na uwagę.

  Przedszkole z naprawdę przyjazną atmosferą

  Wiemy, że zajęcia dodatkowe nie wystarczą, aby dzieci w przedszkolu czuły się naprawdę dobrze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest również panująca w placówce atmosfera. Dlatego bardzo dbamy o to, aby nasz personel kształtował odpowiednią, przyjazną atmosferę w placówce. Przekłada się to na dobre samopoczucie dzieci, które uczęszczają właśnie do nas. Co ważne, zatrudniamy pedagogów, którzy świetnie radzą sobie nawet z tymi dziećmi, które w przedszkolu stawiają swoje pierwsze kroki. Rodzice powracający do pracy nie muszą się więc niczego obawiać. Ich pociechy trafiają w naprawdę bardzo dobre ręce.

  Przedszkole z naprawdę przyjazną atmosferą

  Tym, na co kładziemy duży nacisk jest nie tylko odpowiednia kadra pedagogiczna, ale również stojące na wysokim poziomie warunki lokalowe. Prowadzone przez nas placówki spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Jednocześnie nie zapominamy o odpowiednim wystroju, który musi być atrakcyjny dla dzieci. Zapewniamy naszym podopiecznym szeroki wybór zabawek. Dbamy o to, aby każde dziecko mogło znaleźć coś dla siebie.

  Jeśli szukasz dla swojego dziecka przedszkola, interesuje Cię publiczne przedszkole we Wrocławiu Elfiki, które stoi na naprawdę wysokim poziomie i gwarantuje opiekę na najwyższym poziomie, nie czekaj. Prowadzone przez nas placówki to naprawdę bardzo dobry wybór. W naszym przedszkolu Twoje dziecko będzie w pełni bezpieczne, a jego rozwój skutecznie wsparty. Zapraszamy!