Żłobek Wrocław cena - przyjazna dla kieszeni

Pierwsze lata dziecka mają wpływ na całe jego dalsze życie. Choć mogłoby się wydawać, że brzmi to górnolotnie - tak jest w istocie, a w każdej naszej placówce mamy tego świadomość. Cena za pobyt dziecka w jednym z naszych żłobków jest atrakcyjna i równocześnie uczciwa, bo kryje się za nią bezpieczeństwo, troska i indywidualne podejście do każdego dziecka, które do nas trafi.

Żłobek Wrocław cena - placówka ul. Grabiszyńska

Żłobek Elfiki z siedzibą przy ulicy Grabiszyńskiej we Wrocławiu to miejsce wyjątkowe na mapie tego miasta. To tutaj - pod opieką Pani Karoliny Cichowskiej-Gałka, wykwalifikowanego pedagoga i dyrektora - maluchy mają okazję rozwijać swoje zainteresowania, odkrywać nowych przyjaciół i poznawać świat w bezpieczny sposób.

Jakie atrakcje czekają na maluchy w żłobku przy Grabiszyńskiej?

 • CooKIDS - własna kuchnia,
 • logopedia,
 • warsztaty teatralne,
 • fizjoterapia,
 • nauka języka angielskiego,
 • wiele więcej.

Jakie ceny obowiązują w tej placówce? Wpisowe dla dzieci to koszt 500 zł, czesne dofinansowane: 710 zł. Za zajęcia dodatkowe istnieje dopłata rzędu 150 zł, natomiast czesne komercyjne to 1350 zł.

Żłobek Wrocław cena - placówka ul. Zaporska

Inną, równie przyjaznom maluszkom placówką i żłobkiem Elfiki jest ta ulokowana przy ulicy Zaporskiej we Wrocławiu. Pani Anna Kozok jest kierownikiem tego szczególnego miejsca na mapie miasta. Miejsce wyróżnia się niezwykle rodzinną atmosferą, czego przecież nie da się kupić za żadne pieniądze. W tym samym czasie jest to też miejsce, w którym nie ma miejsca na nudę - każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie.

Co obejmuje oferta żłobka przy ul. Zaporskiej?

 • dostęp do wykwalifikowanego logopedy,
 • możliwość uczestnictwa w warsztatach teatralnych,
 • zajęcia z arteterapiii,
 • zajęcia z fizjoterapii,
 • wiele więcej.

Jeśli chodzi o cennik, jaki ma ten żłobek we Wrocławiu to czesne dofinansowane jest na poziomie 710 zł, do tego opcjonalne zajęcia dodatkowe - 150 zł. Czesne komercyjne to już wydatek rzędu 1350 zł. W każdym przypadku wpisowe wynosi 500 zł. W razie pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Cena żłobka we Wrocławiu - placówka ul. Legnicka

Przy ulicy Legnickiej we Wrocławiu znajduje się jeszcze jeden Elfik - żłobek prowadzony pod profesjonalnym i troskliwym okiem Pani Eweliny Kowalik. To miejsce radosne, w którym opiekę sprawują odpowiedzialni i kochający dzieci pedagodzy. Żaden rodzic pozostawiając swojego maluszka pod tym dachem nie martwi się o to, co będzie działo się przez kolejne godziny - bo wie, że zostawia największy skarb - dziecko, w najlepszych rękach.

Co można znaleźć w bogatej ofercie żłobka Elfiki przy ulicy Legnickiej?

 • dogoterapia prowadzona pod okiem specjalisty,
 • fascynujące zajęcia umuzykalniające,
 • pełna pyszności własna kuchnia - CooKIDS,
 • logopedia, fizjoterapia i inne zajęcia,
 • wiele więcej!

Aby dostać się do żłobka należy uiścić wpisowe o wysokości 500 zł. Zajęcia dodatkowe są płatne 150 zł. Podobnie jak w przypadku pozostałych naszych placówek - 700 zł to wysokość czesnego z dofinansowaniem, natomiast komercyjne czesne to wydatek 1350 zł.

Dlaczego żłobek Wrocław - cena przyjazna, personel profesjonalny, dzieci szczęśliwe!

To, co na pewno można powiedzieć o ofercie naszych żłobków to fakt, że we Wrocławiu ciężko byłoby znaleźć inne o tak bogatej ofercie jak Elfiki właśnie. Co więcej, nie zamykamy się - ale wciąż zastanawiamy, jak jeszcze możemy sprawić, by te pierwsze lata życia każdego maluszka były jak najpiękniejsze i wzbudzające ciekawość światem. Jeśli Państwu zależy na tym samym dla swojego dziecka - nie ma prostu lepszego miejsca niż nasze żłobki dla maluszka.

Stosując Metodę Montessori dodatkowo wzbogacamy te doświadczenia. U nas dziecko będzie rozwijało się pod każdym względem - od mowy, przez ruch, po aspekt sensoryczny i społeczny. Dbamy o rolę muzyki i sztuki w dziecięcym świecie od najmłodszych lat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na poszczególnych podstronach, a w razie dodatkowych pytań - zarówno o samą placówkę, cennik żłobka, czy też jakiekolwiek kwestie z nim związane - zapraszamy do kontaktu już teraz.