Wolne miejsca w żłobkach Wrocław - mamy je!

W placówkach przedszkolnych Elfiki zapewniamy opiekuńcze i stymulujące środowisko, w którym dzieci dorastają i uczą się poprzez kreatywną zabawę. Mamy wciąż wolne miejsca - zapraszamy więc serdecznie mieszkańców miasta Wrocław i okolic na rekrutację. Nasz oddany zespół personelu pomaga prowadzić każde dziecko we własnym tempie.

Żłobki Elfiki we Wrocławiu - zapraszamy na rekrutację!

Nasz szeroki program nauczania zachęca do budowania w dzieciach od najmłodszych lat odpowiedzialności i szacunku, a równocześnie sale dla różnych grup wiekowych sprzyjają niezależności. Mamy doskonałą reputację, dostarczamy wedle nauczania Montessori postępową i inspirującą metodę edukacji niemowląt i dzieci.

Dlaczego Montessori? Używamy w naszych żłobkach tej metody, ponieważ jest skuteczna. Wraz z innymi metodami i technikami, ma udowodnione sukcesy we wczesnych latach rozwoju dziecka - jeśli chodzi o maksymalizację własnych zdolności każdego dziecka. Zapewnia bardzo solidną podstawę i bazę akademicką dla dzieci już na początku ich społecznego i przyszłego szkolnego życia. Ta metoda również i w Polsce cieszy się wielką popularnością, a zapytania o wolne miejsca w naszych żłobkach pojawiają się niemal codziennie. Dobrze więc nie odkładać decyzji o zapisie na ostatnią chwilę.

Zajęcia dodatkowe - szeroka gama możliwości w żłobkach Elfiki

Dbamy o to, aby dzieci w naszych żłobkach brały udział w różnych doświadczeniach i uzupełniały je dodatkowymi zajęciami. Od dogoterapii po zajęcia z języka angielskiego - mamy zajęcia, które pomogą zapewnić Twojemu dziecku najlepszy start w życiu. Wszystkie zajęcia dodatkowe są opcjonalne – jeśli chcą Państwo zapisać swoje dziecko nie tylko na wolne miejsca do naszego żłobka, ale też również na wybrane aktywności - zachęcamy do kontaktu.

Zgodnie z metodą Montessori bardzo duży nacisk kładziemy na sztukę, kulturę i zajęcia umuzykalniające. Wszystko po to, aby dzieci od najmłodszych lat mogły odkrywać instrumenty muzyczne i cieszyć się ruchem fizycznym i eksploracją sensoryczną. Sesje muzyczne tworzą bogate środowisko sensoryczne, w którym dzieci mogą słuchać, śpiewać, dotykać i poruszać się w rytm.

Zdrowe dzieci - aktywne i radosne od najmłodszych lat

Chcemy, aby pozostawione w naszej opiece dzieci dorastały prowadząc zdrowy i aktywny tryb życia - zachęcajmy do tego tak bardzo, jak tylko możemy. Dlatego, gdy tylko to możliwe staramy się organizować maluszkom zajęcia na świeżym powietrzu, w czasie których mogą korzystać z wielu kreatywnych i pomysłowych zajęć. Oferujemy wszystkim dzieciom wiele możliwości nauki i uprawiania różnych rodzajów sportów.

W jaki sposób maluszki uczą się nowych umiejętności w naszym żłobku?

  • zabawa
  • eksploracja,
  • aktywność,
  • kreatywne i krytyczne myślenie.

Przygotowane w naszych placówkach środowisko zapewnia również odpowiednią do wieku zabawę swobodną. Praktycy śledzą zainteresowania dzieci i będą zachęcać i wspierać dziecko w odkrywaniu świata we własnym tempie i na własnym poziomie zainteresowań. Prowadzi to do rozwijania u dzieci samooceny, samowiedzy i wiary we własne możliwości już od maleńkości.

U nas dziecko będzie uczyć się umiejętności, zdobywać nową wiedzę i demonstrować swoje zrozumienie w różnych obszarach uczenia się i rozwoju. Warto więc już teraz zarezerwować wolne miejsce - żłobek to w końcu bardzo ważny etap w życiu maluszka.

Elfiki - wolne miejsca w żłobkach we Wrocławiu

Wszystkie trzy placówki znajdują się w pięknych i bezpiecznych miejscach. Są doskonale usytuowane zarówno dla mieszkańców miasta Wrocław, jak i osób dojeżdżających z przedmieścia. Naszą filozofią jest to, że każde dziecko, którym się opiekujemy, zasługuje na spokojne, opiekuńcze, bezpieczne i stymulujące środowisko do rozwoju i nauki. Nasze wysokiej jakości usługi zapewniają dzieciom rozwój społeczny, intelektualny, kulturowy, fizyczny i emocjonalny w domowym, opiekuńczym i bezpiecznym środowisku.

Stosujemy metodę opracowaną przez dr Marię Montessori - co jest podejściem edukacyjnym skoncentrowanym na dziecku. Jest to podejście, które koncentruje się na rozwoju całego dziecka, fizycznym, społecznym, emocjonalnym i poznawczym. Warto u nas zarezerwować wolne miejsce dla swojego dziecka już dzisiaj. Czekamy!